Connect with us

Uroda

Palce pożółkłe od papierosów? 2 skuteczne rady, jak je szybko usunąć

Published

on

Jako palacz (tak, każdy ma wady…), nie cierpisz mieć nikotyny na palcach. Wygląda to bardzo nieładnie i widać to od razu.

Ale na szczęście istnieje rozwiązanie… Czy wiesz, że kiedy prowadzisz z kimś rozmowę, oczy rozmówcy w naturalny sposób skupiają się na twoich dłoniach?

Ponieważ odzwierciedlają one nasze życie i osobowość, bardzo ważne jest, aby o nie dbać, utrzymywać je w czystości i porządku.

Oto kilka prostych sposobów na pozbycie się nikotynowych plam na dłoniach i paznokciach, a przy okazji pozbycie się nieprzyjemnego zapachu

1) Cytryna

W naszym domu uwielbiamy cytryny, powiedziałabym nawet, że są naszymi przyjaciółmi!

ZOBACZ RÓWNIEŻ  Jak zmienia się tatuaż po usunięciu laserowym - przegląd procesu

Ma tak wiele zalet i zastosowań, że jest składnikiem, który koniecznie trzeba mieć w domu. Jeśli chodzi o nikotynę na palcach i paznokciach, używamy soku.

Szczotką do paznokci pocieraj, pocieraj, pocieraj. Bądź ostrożny, nie posuwaj się tak daleko, aby oderwać sobie palce! Aby pozbyć się nikotyny, musisz stosować ten zabieg kilka dni z rzędu.

Trochę agresywne, ale działa, ale nie zapomnij o nawilżeniu rąk po zabiegu, jeśli nie chcesz, by wyglądały o 15 lat starzej

2) Pasta do zębów

Innym prostym sposobem jest posmarowanie palców pastą do zębów. Środki wybielające w paście do zębów zaatakują żółć zawartą w nikotynie.

Podobnie jak w przypadku cytryny, aby się jej pozbyć, potrzeba kilku aplikacji. Spłucz czystą wodą i nawilż dłonie…

Dodatkową korzyścią będzie to, że pasta ma lekkie działanie złuszczające, więc twoje ręce staną się bardzo miękkie. W przeciwnym razie możesz rozważyć rzucenie palenia!

Wiem, że nie jest to łatwe, zwłaszcza ze względu na skutki uboczne rzucania palenia.

A jeśli twoje usta poczerniały od palenia, istnieją skuteczne i naturalne środki zaradcze.

Nazywam się Ewelina i za pośrednictwem mojego bloga będę starała się na co dzień pomagać Wam w oszczędzaniu pieniędzy. Mam nadzieję, że spodobają Ci się moje wskazówki wynikające z osobistego doświadczenia i osób z mojego otoczenia. Do zobaczenia wkrótce!

Trendy

Copyright © 2024 - Jak Oszczędzać to strona internetowa, która oferuje porady i wskazówki, jak oszczędzać pieniądze na co dzień. Podziel się najlepszymi wskazówkami z przyjaciółmi na portalach społecznościowych!